מכונת ברד
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
לפרטים נוספים חייגו 077-6670288
או השאירו פרטים
top

מכונות שתייה

כולנו מכירים את המושג של מכונות שתייה: מכונות אוטומטיות אשר מוצבות במגוון מקומות ציבוריים, או לחילופין בחנויות מזון מסוגים שונים ומאפשרות לעוברים ולשבים לקנות שתייה קרה או חמה בכוחות עצמם – בלי לעמוד בתור או להיעזר בשירותיו של מוכר. חברת טכנו מכן מציעה לכם מגוון רחב של מכונות שתייה איכותיות, שמתאימות לכל מקום ולכל זמן.

מכונות שתייה נמצאות בדרך כלל במקומות ציבוריים גדולים, מקומות שבהם ישנם עוברים ושבים רבים, אשר אינם יכולים, או אינם מעוניינים בהכרח, להיכנס לחנויות על מנת לקנות לעצמם שתייה. ניתן לראות כיום מכונות שתייה אוטומטיות במקומות רבים – בבתי חולים, בשדות תעופה, במרכזים מסחריים ובקניונים, בחנויות לממכר מזון מהיר ולפעמים אפילו סתם כך ברחוב.

באמצעות מכונות שתייה, אנשים יכולים לעצור במקומות אלה, ולקנות לעצמם בקלות פחית או בקבוק של שתייה קלה, או לחילופין משקה חם וטרי שמיוצר במקום. מכונות שתייה, כמובן, דורשות תשלום עבור הרכישה. בעבר ניתן היה לשלם במטבעות בלבד במכונות אלה, אך כיום ניתן לשלם באמצעות מטבעות או שטרות של כסף מזומן, באמצעות כרטיס אשראי פיזי או טלפוני, ובמקרים רבים גם באמצעות אפליקציה סלולארית פשוטה.

סוגים של מכונות שתייה

מלבד המכונות הללו, שהזכרנו, ישנם גם סוגים אחרים של מכונות שתייה. מכונות שתייה אלה הן מכונות לייצור של סוג מסוים של משקה והן מוצבות בדרך כלל בקיוסקים או בחנויות למזון מהיר מסוגים שונים. מכונות מסוג זה מוכרות, למשל, סוגים שונים של מיצים, כמו מיץ תפוזים טבעי וכדומה, או משקאות קלים כמו ברד. מכונות שתייה אחרות מציעות משקאות חמים, כמו מכונות שוקולטה, מכונות קפה, מכונות סחלב ועוד. גם משקאות קפואים שונים נמכרים באמצעות מכונות שתייה, כמו מכונות ברד, אייס קפה או אייס שוקו וכדומה. הסוגים השונים של מכונות שתייה מאפשרים לכל עסק ולכל מקום ציבורי לבחור בדיוק את המכונה שמתאימה לו.

מכונות השתיה של טכנו מכן

חברת טכנו מכן היא המקום שאליו תרצו לפנות כאשר תחליטו לקנות מכונות שתייה לעסק שלכם. חברת טכנו מכן מציעה לכם מגוון רחב של מכונות שתייה מכל הסוגים – שתייה קרה וחמה, מכונות של מיצים טבעיים או של משקאות מוכנים במקום, הכול לפי סוג העסק והצרכים שלו ולפי הרצון של הלקוחות. חברת טכנו מכן מציעה לכם גם מכונות שתייה איכותיות, בייבוא ושיווק ישיר וגם חלקי חילוף לכל סוגי המכונות ושירות טכני הכולל תיקונים, החלפות וכן הלאה. בחברת טכנו מכן תוכלו ליהנות משירות מקצועי במיוחד ואמין במיוחד, על מנת שתוכלו ליהנות מן המוצרים האיכותיים ביותר ללא חשש. לכל אירוע ולכל עסק, תוכלו למצוא מכונות שתייה מתאימות בחברת טכנו מכן וליהנות מן התוצרים האיכותיים ביותר.

רוצים לקנות מכונות שתייה איכותיות לעסק שלכם? בואו למצוא אותן רק בחברת טכנו מכן!